Přijměte život takový jaký je a získejte svou vnitřní sílu

Vzbouzet se proti vlastnímu životu nevede ke kladnému výsledku či konci. Přesto to však dělá většina z nás. Sílu a v řešení nastávajícího okamžiku hledáme ve svém okolí a v situacích které by mohli nastat. Jenže nežijete v minulosti ani v budoucnosti. Žijete pouze v přítomnosti a tu musíte přijmout takovou, jaká je. Vše musíte nechat kolem sebe jen plynout a ničemu se nevzbouzet. Ať už jsou to situace příjemné či nepříjemné. Hodně věcí, i když jsou nepříjemné, se vyřeší samo, pokud si připustíte nějaký výsledek, kterým by se mohla daná situace ubírat. Musíte nechat situace kolem sebe jen tak lehce plynout. Toulejte se napříč svou fantazií. Vždy ale vnímejte realitu. Na ničem v životě netrvejte a nic neberte jako samozřejmost.

Nejste v tom sami. Všichni něco zkazíme a poté hledáme útěchu a pochopení

Všichni něco zkazíme nebo se nám méně daří než druhým. Rozdíl je v tom, že jen málokdo se ve společnosti svým nezdarem jen tak pochlubí. Z tohoto důvodu nikde nenajdete člověka, kterému se vše jen daří. Jde o to jen získat zkušenosti o životních situacích a umět je vyhodnotit. Chce to jen umět přijmout zodpovědnost za sebe a své činy a ne hledat viníky v situacích a okolí. Vnitřní sílu musíme najít sami v sobě. Musíme mít pro co žít a hledat další věci které nám dělají radost. I při nedostatku času dělejte to, co Vás činí šťastnými. Nebojte se jít vstříc svým snům a novým nadějím.

Dovolte si prožívat své emoce

Najděte si svou emoční rovnováhu. Nechcete si každý pocit dovolit procítit a zjistit co jej způsobuje a usměrňuje. Mějte nad situacemi nadhled a poznejte sami sebe. Zkuste se na své nepříjemnosti, které řešíte podívat očima jiné osoby.

Radujte se denně z maličkostí. Žijte a zkoušejte nemožné

Najděte denně věci, které Vám udělali radost a vykouzlí úsměv na rtech.

K vysněným cílům postupujte krok po kroku

Mít vše najednou nejde. K cíli se musí dojít kousek po kousku. K cíli existuje cesta, kterou musíte zdárně pojít. Jděte si pro své sny ale po kouskách.