Jak si přitáhnout více štěstí do svého života

Se štěstím je to tak že někdo ho má více a někdo méně. Jak to ale udělat abychom ho měli více. Štěstí si musíte jednoduše naordinovat sami. Na následujících řádcích se dozvíte jak si štěstí zajistit a přilákat do svého života.

Naučte se žit a přát si přání v přítomném okamžiku

Vnímejte vše jako příležitost a cestu se dostat ke svému snu. Začněte z bodu, ve kterém se nacházíte a nikoliv v bodě který existuje jako výsledek či plán jen ve Vaší mysli. K tomu se posunout dále a vyvíjet se musíte pracovat s tím, co skutečně máte. Takzvaně přijmout přítomnosti a veškeré její okolnosti, následky i výsledky.

Naučte se porozumět tomu, co skutečně chcete či nechcete

Učit se porozumět sobě a svým pocitům Vás dovede do zdárného konce. Naučte se vnímat své pocity, když něco máte a když po něčem marně toužíte. Vnímejte emoce a vnitřní intuici jako návod na to co ve Vás okolnosti či věci vyvolávají. Musíte se ujistit, jaký prospěch či užitek Vám dané přání přinesou.

Dovolte si vidět štěstí okolo sebe a dovolit si jej prožít

Myslíte, že se Vám v životě nic nepovedlo. Rozhlídněte se kolem sebe, uvidíte, kolik štěstí máte. Jsou to věci, které každý den berete jako samozřejmost.

Dovolte si přát si každý den tři malé přání

Věnujte ovšem svým přáním lehkost.  Musíte zkrátka zapomenout, že jste si přání přáli a ono se Vám dříve či později zhmotní. Důvod je prostý. Dali jste mu volnost a dovolili ho propustit z Vaší mysliNěco malého si každý den přejte a poté přání zapomeňte. Uvidíte, s jakou rychlostí se dají věci do pohybu. Budete mít pocit, že každý den je malý zázrak. Můžete si přát přání ale cestu jak se k Vám dostane, si nevyberete.

Berte život padesát na padesát

Kdykoliv Vám něco nevyjde, hledejte další vhodné alternativy, které danou situaci vyřeší co nejlépe ve Váš prospěch. Štěstí se tu a tam objeví u každého. Ovšem i šťastlivci mají čas od času smůlu.

Štěstí nehledejte ani na něho neočekávejte. Vyhněte se očekáváním „ budu šťastný, až budu mít nebo až se mi povede to a to“ to jsou klišé. Vždy musíte být šťastný v aktuálním okamžiku a štěstí vidět vnímat i prožít. I vy máte něco, po čem někdo marně touží. Život není o tom mít neustále štěstí. Život je cesta a cesta je život.