Hodinky Apple Watch Series 4 pro ženy

Začínáme unboxing nových hodinek Apple Watch Series 4 a dlouhá precizně tvarovaná krabička čeká na otevření. Ani nůž na to nepotřebujeme, vše je propracované, jako kdyby měl také obal měřit čas. Oko designéra je potěšeno, když rozbalíme první vrstvu a hledíme na barevné modely hodinek na bílém papíře, který můžeme klidně odhodit.

Chvíle napětí

První vrstva tedy odpadla jako slupka a nám v rukách zbývá to hlavní, čímž je krabice s vytištěnou miniaturou hodinek na vrchu. A nyní to přichází. Uvnitř krabice se kromě nabíječky schovávají v jemně ušitém miniaturním pouzdru nové hodinky Apple Watch Series 4. Hodinky jsou sice hlavním cílem celého našeho unboxingu, ale ochranné pouzdro je tak dokonalé, že na okamžik hodinky zastíní.

Hodinky vytahujeme z pouzdra a nasazujeme řemínek, aby se nám hodinky lépe držely v ruce pro další zkoumání. Výrobce slibuje nový design a funkce, tak můžeme začít porovnávat s předchozími modely.

Změny na první pohled

Pro ženy mající často křehké zápěstí je důležitá velikost hodinek. Tyto přicházejí i v menší verzi 40 mm. Zadní strana hodinek je vyrobena z keramiky a safírového křišťálu. Digital Crown najdeme na stejném místě, jak jsme již zvyklí, tentokrát k ní však výrobce přestěhoval mikrofon. Reproduktory najdeme na opačné straně a jsou větší a také hlasitější.

Hodinky pro zdraví

Nové Apple Watch 4 měří tepovou frekvenci a oznámí nám, jak je na tom rytmus našeho srdce, nejen při pracovním vytížení. Dají se využít při sledování našeho zdravotního stavu a výkonů při turistice, józe a dalších cvičeních. Dokonce si můžeme pohrát s přáteli a pomocí Apple Watch 4 je vyzvat, aby náš výkon atakovali.

Vždyť kromě tepové frekvence nám hodinky nabízejí krokoměr, měření vystoupaných pater, počítají spálení kalorie, měří naši rychlost při běhu i chůzi, měří vzdálenost, kterou urazíme, naše tempo a zaznamenávají trasu.

Jako v multikině

Při spuštění hodinek si můžeme vybrat, jestli je budeme nosit na levé nebo pravé ruce, ale také kde chceme mít umístěnu korunku Digital Crown. Srovnáme-li předchozí 38 mm verzi Apple Watch s touto 40 mm novinkou, nezdá se nám, že by nové hodinky byly ve skutečnosti větší. Napomohlo tomu rozříření displeje až k okrajům a elegantně zaoblené rohy. Při pohledu na fotografii zobrazenou po celém displeji člověka napadá, že sleduje film v multikině.

Retro elegance

Ženy upřednostňují krásné hodinky, a tak je po uboxingu nového výrobku společnosti Apple zřejmé, že hodinky Apple Watch Series 4 se zařadí na žebříček nejžádanějších hodinek pro ženy. Pokud váháte, protože se nechcete rozloučit se svým starším modelem nebo upřednostňujete eleganci původních mechanických retro hodinek, možná vás přesvědčí fakt, že Digital Crown na nových Apple Watch při otáčení precizně cvaká a hodinky tikají.